Sākumlapa    Ievietot vakanci  

 
Darba meklētājiem
Vakances
PHP Vakances
Sludinājumi
 
Noderīgi
Padomi
Profesionāļi
Kursi
Talantiem (aktieriem / mūziķiem )
Kur mācīties tālāk
Vakances Jūsu lapā
 
Darba devējiem
Ievietot vakanci
(bez maksas)
Dzēst vakanci
Darba devēji
Reklāma
Kontakti

Statistika
Darba meklētāji: 35106
Darba piedāvājumi: 7
Darba devēji: 514
 
Darba meklēšana internetā

Laikam ejot, internets kļūst aizvien spēcīgāks līdzeklis, lai sameklētu darbu un darbiniekus. Kāpēc tas tā ir? Lūk daži iemesli:

1.Interneta lietotāju skaita palielināšanās

Katru gadu palielinās interneta lietotāju skaits. Turklāt palielinoties interneta pakalpojumu sniedzēju konkurencei, interneta izmantošana ir kļuvusi daudz lētāka. Internets ir kļuvis pieejams ļoti plašai auditorijai.

2.Augsta interese pēc web lapām ar darba tēmu

Ir palielinājies pieprasījums pēc lapām ar darba tēmu, jo internetā atrast darbu ir vieglāk nekā meklēt to caur avīzēm. Internetā jums ir iespēja ne tikai atsaukties uz kādu sludinājumu, bet arī izveidot savu CV, kas glabāsies datu bāzē, kuru aktīvi izmanto darba devēji. Tāpat jūs variet atrast dažādus rakstus un padomus par šo tēmu vai pārrunāt sev interesējošus jautājumus forumā.

Darba devēji un personāla atlases uzņēmumi labprāt ievieto sludinājumus šādos saitos, jo tas ir daudz lētāk un ērtāk. Tāpat viņi labprāt izmanto arī CV datu bāzi.

3.Izglītoti darba meklētāji

Internetu izmanto cilvēki, kas prot apieties ar datoru un darba devēji to ļoti labi saprot.

Kā tad īsti izmantot internetu darba meklēšanā?

1.Izveido savu virtuālo CV.

a)Neaizmirstiet sadaļā �Īss apraksts�(mērķis) norādīt kādu darbu jūs meklējat un nelielu informāciju par sevi, jo meklējot datu bāzē, šis ir pirmais lauks, ko redz darba devējs, piemēram, �Grāmatvede ar piecu gadu pieredzi meklē darbu�. Rakstiet 1-2 teikumus. Ja rakstīsiet vairāk, visticamāk, ka darba devējs jūsu aprakstu nemaz nelasīs.

b)Papildiniet savu CV pēc iespējas biežāk un atcerieties, ka datu bāzē pirmie ir redzami pēdējie papildinātie CV. Vienkārši saglabājiet savu CV pēc iespējas biežāk un tas parādīsies datu bāzes augšā.

c)Obligāti norādiet kontaktinformāciju.

2.Piesakieties uz darba sludinājumiem.

Izmantojot internetu, ja jums ir izveidots virtuālais CV, jums ir iespēja ērti pieteikties uz vakanci tiešsaistes režīmā. Nospiežot zem sludinājuma teksta uz saites �pieteikties�, atvērsies forma, kurā jūs variet ierakstīt pieteikuma tekstu (pieteikuma vēstuli) un nosūtīt to kopā ar savu virtuālo CV. Protams, to var darīt arī vienkārši nosūtot uz adresi, kas ir norādīta sludinājumā (ja ir) vai arī kā citādi.

3.Paraksties uz vakancēm savā pastkastītē

Parakstieties uz iknedēļas vakancēm un tu katru nedēļu saņemsi informāciju par aktuālajiem darba piedāvājumiem un citus svarīgu informāciju.

4.Izmanto palīglīdzekļus

Ja jums ir kādi jautājumi, piedalieties forumā vai arī palasiet dažādus rakstus par darba tēmu vai izpildiet testus.

Tie, kas meklē darbu neizmantojot internetu, palaiž garām lielisku līdzekli. Tas ir ātri, ērti un vienkārši.


atpakaļ

Seko mums
  • Rakstiskie tulkojumi , nepārmaksā droši raksti LK Translation
Pievienot savu saiti!

 

 

 

 

  Copyright � www.MyCV.lv, 2004