Sākumlapa    Ievietot vakanci  

 
Darba meklētājiem
Vakances
PHP Vakances
Sludinājumi
 
Noderīgi
Padomi
Profesionāļi
Kursi
Talantiem (aktieriem / mūziķiem )
Kur mācīties tālāk
Vakances Jūsu lapā
 
Darba devējiem
Ievietot vakanci
(bez maksas)
Dzēst vakanci
Darba devēji
Reklāma
Kontakti

Statistika
Darba meklētāji: 35106
Darba piedāvājumi: 13
Darba devēji: 514
 
Jūsu darba alga jaunajā darba vietā

Nav nemaz tik grūti atrast darbu, ja jūs piekrītat strādāt par ļoti zemu algu. Tādēļ darba meklēšana patiesībā ir darba meklēšana par pieņemamu darba algu. Skaidrs, ka cilvēki ir ieinteresēti saņemt pēc iespējas lielāku algu, bet kurš ir tas limits dēļ kura darba meklētājs nepiekrīt strādāt.

Dažās avīzēs tiek publicētas tabulas cik kurš darba speciālists saņem, bet šie pētījumi nav īpaši precīzi, jo katrs gadījums ir individuāls. Tādēļ vienīgais precīzais veids kā uzzināt vidējo algu ir aktīvi meklēt darbu un skatīties, kādu algu jums piedāvā. Tā jūs spēsiet daudz precīzāk uzzināt patieso jūsu darba tirgus vērtību.

Pirms dodaties uz pārrunām un runājat par algu ievērojiet šos trīs punktus:

1.Pamēģiniet uzzināt, cik par tādu darbu maksā firmā uz kuru jūs dodaties. Ja tas ir ļoti grūti tad variet mēģināt uzzināt vidējo algu līdzīga veida uzņēmumos. Šie skaitļi jums palīdzēs labāk noteikt savu algu.

2.Izvēlieties sev tādu algu, ko būtu ar mieru saņemt šajā karjeras posmā. Izvēloties šo summu, ņemiet vērā savu reālo vērtību un jūsu pievilcību darba devējam.

3.Izvēlieties tādu minimālo summu par kuru būtu gatavs strādāt, ja citi darba apstākļi jūs pilnībā apmierinātu.

Sakot darba devējam par savu vēlamo algu, neaizmirstat pieminēt vai tā ir pēc nodokļu apmaksas vai pirms un vai tā neietver kādus īpašus plusus ietver apdrošināšanas, prēmijas utt.

Izejot cauri šiem punktiem tagad nosakiet algu, ko jautāsiet savam darba devējam. Atcerieties, ka par algu runājiet tikai tad, kad jūs būsiet pārliecināts, ka jūs viņam esat vajadzīgs vai arī viņš to jums pats nepaprasīs.

Valērijs Poļjakovs
Metropolis.ru
(tulkots no krievu valodas)


atpakaļ

Seko mums
Pievienot savu saiti!

 

 

 

 

  Copyright � www.MyCV.lv, 2004